رستوران شیپ این آنتالیا

معرفی:رستوران شیپ این از رستوران های خوب شهر آنتتالیا میباشد.این رستوران در سال 1992 فعالیت خود را آغاز کرده است. در سال 2002 مصطفی دمیروک که سابقا خدمتکار رستوران بود تبدیل به صاحب آن شد و تا کنون این سمت را برعهده دارد. در سال 2008 این رستوران با رستوران اورال اوکال ترکیب و به مارینا آنتالیا نقل مکان کرد.فضای زیبا و دل نشین این رستوران توجه همه را به خود را به جلب میکند.آشپز های رستوران شیپ همگی حرفه ای هستند و با مواد غذایی تمام غذا ها را آماده میکنند.پرسنل های رستوران نیز با روی خوش از مسافران تور آنتالیا پذیرایی میکنند.

رستوران شیپ این آنتالیا

منو رستوران:رستوران شیپ این دارای منوی شامل صبحانه،‌ غذای اصلی،‌ پیتزا، برگر، سوپ، پیش غذا، پاستا، سالاد، غذای دریایی و دسر است. برای هرکدام از غذاهای منو آزمون و خطاهای زیادی صورت گرفته شده تا به رسپی کنونی رسیده اند میباشد.مسافران و گردشگران عزیز میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

رستوران شیپ این آنتالیا

ساعت کاری:رستوران شیپ این هر روزه از ساعت 11 صبح تا بامداد باز است و در روزهای تعطیل با یک ساعت اضافه تر از ساعت 10 صبح آغاز به کار می کند.

رستوران شیپ این آنتالیا

موقعیت مکانی:آنتالیا ، محله مورات پاشا، بلوار دوملوپینار

رستوران شیپ این آنتالیا

پیشنهاد ما:در سفر به این شهر زیبا ما به شما پیشنهاد میکنیم برای صرف غذا رستوران شیپ این را انتخاب کنید و از بهترین غذا ها میل کنید و لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید